iş ilanları FethiyeKariyer.com'da!


 
MELİG, BİRİNCİ OLDU

FTSO, bir gururu daha Fethiye’ye kazandırdı. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hayata geçirilen Meslek Lisesi İş’inin Güvencesi Projesi, Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlenen Bilişim Yıldızları yarışmasının eğitim kategorisinde birinci oldu. 

Melig Projesi kapsamında öğrenciler ile okul yönetimlerini iş dünyası ile buluşturan melig.org.tr adlı internet sitesinin yüzlerce proje arasında birinci olması başta tüm FTSO ailesi olmak üzere tüm Fethiyelilere büyük sevinç yaşattı.

Bölgede nitelikli eleman sorununa çözüm bulunması amacıyla yaptıkları projenin ülke geneline örnek gösterilmesinin yanında hazırlanan internet sayfasının da Ülke genelinde yüzlerce proje arasında birinci seçilmesi tüm FTSO ailesine haklı gurunu yaşatıyor.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından mesleki eğitime yönelik farkındalığın ve ilginin arttırılması ayrıca mesleki eğitimin kalitesinin arttırılması amacıyla Avrupa Birliği fonlarından alınan destekle hayata geçirilen Meslek Lisesi İş’inin Güvencesi Projesi, Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlenen Bilişim Yıldızları yarışmasının eğitim kategorisinde birinci oldu. Birincilik ödülü düzenlenen törenle verildi.

 

5.10.2015 10:35:30 Kategori: Kariyer Rehberi

“Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti' nin mali katkısıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesinin içeriğinden yalnızca Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti' nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.”

FETHİYE TİCARET VE SANAYİ ODASI - MELİG MESLEK LİSESİ İŞ'İNİN GÜVENCESİ © 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

EV SSL